Je jaro – maminky na ulici mají zelenou

Nejen příroda, ale i lidé se jakoby probouzejí ze zimního spánku. Všude na ulici je vidět stále více maminek s kočárky. Dětské kočárky jsou skoro všude. Stačí se jen řádně poohlédnout. Kdysi byly retro kočárky, stejného designu. Dnes je to jinak. Kočárky prošly vývinem a můžeme směle říci, že k lepšímu.
Nejen na první pohled spatříte rozdíl. I co se týče kvality, výrobci přitvrdili. Zdravá konkurence není špatná. A nám jako zákazníkům zaručí stále lepší výrobky. Stejně je to ve všem, i při dětských kočárcích.
Sportovní kočárky, golfové či klasické trojkombinace, všechny prvotřídních materiálů a dokonalého zpracování. A víte co je na nich i tak nejkrásnější? No přece človíček, kterému slouží. Růžové dětské líčka, nezbedný úsměv a nevinnost v očích. Tři věci, které na první pohled zaujmou. Tehdy si přestáváte všímat jako kočár vypadá. Zapomínáte na jeho pro a proti, máte před sebou budoucnost.
Mám ráda jaře. Miluji vůni trávy, květin a štěbetání ptáků. Lidé působí zdravější, usmívají se a první sluneční paprsky hřejí na našich tělech. Asi i proto na jaře častěji vyrážím do ulic a pozoruji. Sleduji dav, porovnávám a závidím. Ano závidím maminkám, které před sebou tlačí kočárky. I já se těším, tak jako každá žena na své vlastní miminko. Pokud se podaří chtěla bych, aby se narodilo na jaře. Do sluníčka, vzduchu plného teplého vánku a voňavé trávy. Mezitím však nenápadně pozoruji ostatních a sním o mé skvělé budoucnosti.