Hluboké kočárky Tako

Vyberte si hluboký kočárek

V prvních měsících vašeho děťátka je rozhodně hluboký kočárek tou správnou volbou. Právě on ho uchrání od nepříznivého počasí a umožní podporu celé páteře. Nebojte se, dnes už i hluboké kočárky prošli dlouhou cestu. Od dob kdy jsme byli malé miminka se podstatně změnily. A to nejen designem, ale i funkcemi a materiálem.

Co možná nevíte

Hluboký kočárek

Hluboký kočárek

Hluboký kočárek vaše děťátko bude využívat přibližně od narození až do 9 měsíců. Pokud si nezvolíte kočárek troj kombinaci, ten vydrží déle. I proto byste si měli vybírat kvalitní kočárky, které splní všechny vaše očekávání a zajistí pohodlí děťátku. V první řadě by měl mít hluboký kočárek pevné dno. To podpoří svalovou hmotu páteře miminka.

Určitě by měl mít

Lehkou konstrukci, bezpečnostní prvky, pohodlnou vaničku a odpružené kolečka. Myslete na to, že často krát vyběhnete na procházku do přírody, mimo rušné ulice a tehdy se vám snadná manipulace určitě vyplatí. Hluboké kočárky jsou speciálně navrženy pro novorozené miminka, které potřebují hodně prostoru pro spánek i pozorování okolí. Jejich výše boky chrání před větrem a zároveň neubírají na pohodlí. Aby mělo dítě dostatek čerstvého vzduchu jsou kočárky vybaveny odvětrávacími systémy.

Materiál rozhoduje

Nejen design je důležitý. Měli byste se zaměřit i na materiál ze kterého je kočárek vyroben. Myslete nato, že by měl být opravdu snadný na údržbu a rychlý na sušení. Nechcete přece zůstat na dva dny vyřazen z provozu. Dále byste si měli dát pozor na váhu konstrukce, možnost složení, ale i na takové detaily, zda kočárek obsahuje pláštěnku, moskytiéru a tašku na rukojeť.